שירות לקוחות ומכירות: 072-3954050

שירות לקוחות ומכירות: 072-3954050

מערכת CRM מומלצת

העסק שלכם צועד קדימה ואתם רוצים לייעל אותו ולהוביל אותו להתנהלות מיטבית ומקסימלית?
גם לכם יש את הדרך לעשות זאת, על ידי מערכת crm מומלצת שתקיף את כל מה שהעסק שלכם צריך, ותאפשר לכם לבצע את כל המשימות שקשורות בעסק, בעזרת כלים מקצועיים שישדרגו את כל מה שהעסק שלכם יכול להציע: החל מרמת השירות, המשך ברמת הבקרה וכלה ברמה הארגון והנהלת החשבונות.

למה העסק שלכם צריך מערכת crm מומלצת?

למעשה, יותר ויותר עסקים מגלים – שללא מערכת crm הם לא מצליחים למצוא ידיים ורגליים בעסק, קל וחומר שאין להם אפשרות לנהל את העובדים שמתחתיהם בצורה יעילה ומבוקרת. מסיבה זו, חברת LeadMe Cms השיקה במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים, מערכת  crmשמכילה את כל מה שהעסק נדרש לו כדי לשדרג את עצמו, לייעל את הביצועים ותפוקת העובדים ולהוביל להגדלה משמעותית של מעגל הלקוחות, כמו גם מקסום הרווחים וחיסכון בכוח האדם.


מערכת CRM לעסק

מערכת CRM לעסק מסוגלת לשדרג את כל הביצועים של העסק, כיוון שהיא מאפשרת לחסוך בכוח אדם ובזמן, וליצור פעולות שחוזרות על עצמם בעזרת אוטומציה מתמשכת ויעילה. בנוסף, מערכת CRM לעסק מאפשרת לכם לשלוט כל העת על העסק ועל הנתונים שמרכיבים אותו, על ידי דוחות שמכילים את כל הסטטיסטיקות שנדרשות לכם לצורך המעקב והבקרה שלכם כמתפעלי העסק.

איך מייעלים את תפוקת הצוותים שלכם בעזרת מערכת crm ?

מערכת crm  מאפשרת לכם ניהול מקיף ורב מערכתי של כלל הצוותים בעסק שלכם, מבלי שיהיה עליכם לקבל את המידע השוטף מאת אנשי הצוות. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, תוכלו להאציל סמכויות ואף לעקוב אחר ביצוע המשימות של הצוותים בצורה קלה ופשוטה ועם מינימום מאמץ, כאשר גם מבחינה טכנית תהיה לכם גישה לנוכחות העובדים, העמידה שלהם ביעדים והפקת דוחות פעילות הנציגים שיסכמו את ביצוע משימות הצוותים בפועל. כך, תוכלו לבדוק בכל רגע נתון את מצב עבודת ותפוקת הצוותים בעסק, כאשר במקרה הצורך אף תוכלו לשדרג את הנישות שדרושות לשיפור באמצעות בחינת הנתונים שלפניכם.

קשר ישיר עם הלקוחות – רק במערכת ה- crm מבית LeadMe Cms

עם הכלים המתקדמים שמציעה לכם מערכת ה- crm מבית  LeadMe Cms תוכלו להתנהל בנוחות וביעילות מול הלקוחות ולהגדיל את כל מערך הלקוחות שלכם בעזרת קמפיינים שיווקיים שיצאו לאור על ידי: שליחת דיוור מותאם אישית, מסרוני SMS  וווצאפ. שליחת המסרים תוכלו להתבצע במגוון אמצעים, גם ישירות מכרטיס הלקוח במקרה ספציפי, וגם באמצעות שליחה מערכתית לרשימות מוגדרות. את שלל ההודעות ניתן לשלוח באופן מתוזמן, בצורה ידנית באופן אישי, או בצורה אוטומטית שחוסכת זמן וכוח אדם.

בקרה ומעקב על נוכחות העובדים דרך מערכת ה- crm מבית LeadMe Cms

דרך מערכת ה- crm מבית LeadMe Cms, תוכלו לשלוט באופן מערכתי על נוכחות העובדים בכל רגע נתון. עם האמצעים המתקדמים שהמערכת מציעה, תהיה לכם את האפשרות לנהל מעקב אחרי נתוני הכניסה והיציאה של העובדים בעסק באופן נקודתי על פי חלוקה של העובדים, היום והשעה, כאשר בנוסף תהיה לכם אפשרות להפיק דוחות יומיים מערכתיים על פעילות העובדים שלכם, על פי קמפיינים או פרויקטים על מנת לייעל את מנגנון העסק מכל הבחינות.

ניהול קמפיינים אטרקטיביים בעזרת מערכת ה- crm מבית LeadMe Cms

תארו לעצמכם שיכולתם ליצור את כל הקמפיינים שלכם, באופן עצמאי ומובנה וללא צורך באנשי מקצוע עם מחירים מוגזמים, כמו: מתכנתים, מעצבים, אנשי דיגיטלי ועוד. נשמע חלום קסום? במערכת ה- crm מבית  LeadMe Cmsיש לכם את האופציה המתקדמת לקמפיינים מתקדמים אותם אתם יכולים להקים באופן עצמאי וללא תלות באנשי מקצוע! המערכת מציעה לכם ממשק קל ופשוט לבניית דפי נחיתה מעוצבים ומגוונים, במהירות יעילה וללא צורך במעצבים או במתכנתים, על ידי מגוון רחב ועוצמתי של תבניות עיצוב שמתאימים למגוון שימושים והם בעלי גמישות עיצובית שיכולה לאפשר לכם להתאים אותם באופן מותאם לצרכי הקמפיין או העסק שלכם.

למה לבחור דווקא מערכת CRM מומלצת בעברית?

עסקים רבים בוחרים ב מערכת CRM מומלצת שאינה בעברית, ואז הם מתאכזבים לגלות שהתפעול של מערכת ה- CRM הוא מורכב למדי ואפילו קשה עבור העובדים שלהם שלא תמיד אנגלית היא שפת האם שלהם, מה שגורם לכך שהלמידה של מערכת ה- CRM שאינה בעברית, גוזלת יותר זמן מאשר חוסכת. מסיבה זו, בחברת   LeadMe Cmsתוכלו למצוא מערכת CRM מומלצת בעברית, עם ממשק קל, נוח וזמין למידה, שיאפשר למערכת ה- CRM לעבוד בשבילכם, ולא להפך.

לסיכום: מערכת ה- crm מבית LeadMe Cms

אם גם אתם רוצים לאפשר לעסק שלכם התייעלות מקסימלית וניהול מערכתי וספציפי איכותי שמוביל להשגת המטרות והיעדים של העסק, מערכת ה- crm מבית  LeadMe Cms נועדה במיוחד עבורכם! בעזרת תוכלו לבצע מגוון פעולות מגוונות, בצורה יעילה ואוטומטית. כך תוכלו לעקוב אחר ביצועי העסק ונוכחות העובדים, לנהל קמפיינים מורכבים, לשלוח מסרים, להקים דפי נחיתה מעוצבים ועוד מגוון פעולות.

שירות ייעוץ והדרכה במערכת CRM

מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לייעץ לכם להבין מה נכון עבוריכם ואלו שירותים תוכלו לקבל מאיתנו.
לעוד פרטים לחצו כאן

מודולים במערכת CRM

 מערכת crm שלנו בעלת ממשק קל ומותאם לכל עסק ועם מגוון גדול של פיצ'ירים שיתנו  מענה לכל בקשה שלכם.
לעוד פרטים לחצו כאן

צרו קשר ונחזור אליכם – 072-3954050

הצטרפות חינם למערכת CRM

הצטרפו אלינו בחינם לתקופת ניסיון של שבועיים – ותבינו את היתרונות הגדולים של מערכת crm בלי מינימום משתמשים במערכת.
לעוד פרטים לחצו כאן

צרו קשר לכל שאלה - מלאו פרטים ונחזור אליכם - 072-3954050

LeadMe CMS - מחברים אתכם לעולם חדש

© כל הזכויות שמורות ל LeadMe Cms מערכת CRM – ניהול לקוחות ועסקים

מערכת crm מנצחת – לסוכנויות שיווק דיגיטלי, מנהלי קמפיינים, עסקים וחברות שיווק ומכירות. 

שירות לקוחות ומכירות: 072-3954050
מחלקת שירות לקוחות – office@leadmecms.co.il

© כל הזכויות שמורות ל LeadMe Cms מערכת CRM – ניהול לקוחות ועסקים

 

מערכת crm מנצחת – לסוכנויות שיווק דיגיטלי, מנהלי קמפיינים, עסקים וחברות שיווק ומכירות. 

שירות לקוחות ומכירות: 072-3954050

שלח הודעה

שלח מייל

חייג אלי